Dołącz do klubu WM Triself

Rejestracja

Witaj

na stronie Klubu WM Triself!

Jeżeli tu jesteś to najprawdopodobniej oznacza, że bardzo lubisz sport, a w szczególności triathlon. To w sumie tak jak my, dlatego zapraszamy Cię do klubu, który od lat wspólnie tworzymy.

WM Triself to miejsce otwarte dla wszystkich sportowców, prawdziwych pasjonatów i zapaleńców każdej fizycznej aktywności. I chociaż w głównej mierze skupiamy się na bieganiu, pływaniu i jeździe na rowerze to chętnie uczestniczymy w każdych innych sportowych wyzwaniach.

Kto może zostać członkiem klubu?

Każda osoba która wyrazi chęć do reprezentowania barw WM Triself i zatwierdzi deklarację poprzez wypełnienie formularza poniżej ( link do arkusza Google ) oraz założy kartę klubową ( wypełniana osobiście pisemnie ).

Wyróżniamy 2 rodzaje członkostwa:

  • Zawodnik WMT – osoby opłacające składki i posiadające aktualną kartę klubową WM Triself, dzięki której można korzystać ze zniżek i przywilejów.
  • Przyjaciel WMT – osoby nieopłacające składek klubowych, ale chcące z nami trenować lub/i reprezentować klubowe barwy podczas zawodów sportowych.

Zapraszamy ! Już teraz ZAPISZ SIĘ DO WM Triself i zostań jednym z nas !

*Niepotrzebne skreślić
**Ryczałt obejmuje wszystkie organizowane w TRISTREFA zajęcia z trenerami. Obowiązują zapisy na zajęcia. Lista zajęć dostępna na stronie www klubu
***Indywidualne korzystanie po uprzedniej konsultacji z trenerem lub osobą zarządzającą dostępem do TRIStrefa.
****Zniżka według indywidualnych ustaleń z organizatorami zawodów. Osoby nieopłacające składki płacą pełną stawkę za uczestnictwo.